brait متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب

brait: متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب دختر عجیب الخلقه نوزاد بدون دست

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تراژدی دیگری جهت امیدها رقم می‌خورد؟ ، تیم فوتبال امید در راه فراموشی

برخلاف اظهار نظرهای قبلی، مسئولان فوتبال کشور عزیزمان ایران بار دیگر گام در راهی گذاشته‌اند که به نظر می‌رسد تیم ملی امید تا دو سال بعد به حال خود رها خواهد شد.

تراژدی دیگری جهت امیدها رقم می‌خورد؟ ، تیم فوتبال امید در راه فراموشی

تیم فوتبال امید در راه فراموشی/ تراژدی دیگری جهت امیدها رقم می خورد؟

عبارات مهم : برنامه

برخلاف اظهار نظرهای قبلی، مسئولان فوتبال کشور عزیزمان ایران بار دیگر گام در راهی گذاشته اند که به نظر می رسد تیم ملی امید تا دو سال بعد به حال خود رها خواهد شد.

به گزارش ایسنا، بعد از از بین بردن و راه نیافتن تیم ملی امید به مسابقه های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا، انتقادات تند و تیزی از این تیم صورت گرفت و در طرف دیگر همه درگیر ماجرای محرومیت بازیکنان استقلال شدند تا شرایط موجود، از رها شدن مجدد این تیم تا شروع تورنمنت رسمی آینده حکایت کند. از ابتدا هم نشانه از حضور بازیکنان تیم ملی جوانان در مسابقه های رده سنی امید، کسب تجربه عنوان شده است بود و کسی به دنبال گرفتن نتیجه نبود ولی با از بین بردن تیم ملی همه راجع به نتیجه های صحبت می کنند و کسی توجهی به کسب تجربه ندارد.

تراژدی دیگری جهت امیدها رقم می‌خورد؟ ، تیم فوتبال امید در راه فراموشی

در گیر و دار دعوای استقلالی ها با فدراسیون فوتبال، کمیته فنی فدراسیون جلسه ای را با حضور امیر حسین پیروانی برگزار کرد که تقریبا نتیجه ای نداشت و قرار است جلسه دیگری برگزار شود. حتی کادرفنی فعلی نمی دانند که قرار است با آنها کار را ادامه بدهند یا نه.

تیم ملی اگر به مسابقه های قهرمانی آسیا افزایش می کرد، باید در دی ماه در چین با رقبای خود دیدار می کرد ولی با از بین بردن این تیم، هیچ برنامه ای جهت دی ماه گرفته نشده و بدون بازی و انجام تدارکاتی تیمی صاحب تجربه شود. کمیته فنی قبل از شروع مسابقه های مقدماتی وقت زیادی را جهت گزینش کادر فنی تیم ملی امید از دست داد و به همین علت بعد از انتصاب پیروانی به عنوان سرمربی این تیم، کادر فنی تنها حدود ۲۵ روز وقت جهت آماده سازی داشت و تیم ملی تنها یک بازی دوستانه برگزار کرد.

برخلاف اظهار نظرهای قبلی، مسئولان فوتبال کشور عزیزمان ایران بار دیگر گام در راهی گذاشته‌اند که به نظر می‌رسد تیم ملی امید تا دو سال بعد به حال خود رها خواهد شد.

بدون شک این برنامه ریزی جهت تیم ملی بزرگسالان هم قابل قبول نیست، چه برسد که در تیم امید، هم وقت با ایجاد هماهنگی بین بازیکنان، بحث آموزش هم مطرح است.

با از بین بردن امیدها از آسیا، این تیم تا دو سال آینده هیچ تورنمنت رسمی دیگری ندارد و باید فکری به حال وقفه موجود کرد. نباید اشتباه های سال گذشته در رها کردن این تیم تکرار شود؛ اشتباهی که در دوره های گذشته بارها تکرار شده است است.

با توجه به نشانه فدراسیون فوتبال و آرزوی جامعه فوتبال جهت افزایش به المپیک ۲۰۲۰، باید هر چه سریع تر برنامه های این تیم مانند تیم ملی بزرگسالان تدوین شود و به طور مرتب در وقفه های لیگ برتر، بازیکنان رده سنی امید گرد هم جمع شوند و بازی و اردوهای خود را برگزار کنند.

تراژدی دیگری جهت امیدها رقم می‌خورد؟ ، تیم فوتبال امید در راه فراموشی

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | مسابقه | بازیکنان | برنامه ریزی | فدراسیون فوتبال | بازیکنان استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs