brait متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب

brait: متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب دختر عجیب الخلقه نوزاد بدون دست

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی جنگ سوریه بدون روسیه، کشور عزیزمان ایران و ترکیه حل و فصل نمی‌شود / مرکل

صدراعظم آلمان تاکید کرد: جنگ سوریه بدون حضور روسیه، ترکیه، کشور عزیزمان ایران و دیگر قدرت‌های منطقه‌ای حل و فصل نخواهد شد.

جنگ سوریه بدون روسیه، کشور عزیزمان ایران و ترکیه حل و فصل نمی‌شود / مرکل

مرکل: جنگ سوریه بدون روسیه، کشور عزیزمان ایران و ترکیه حل و فصل نمی شود

عبارات مهم : آلمان

صدراعظم آلمان تاکید کرد: جنگ سوریه بدون حضور روسیه، ترکیه، کشور عزیزمان ایران و دیگر قدرت های منطقه ای حل و فصل نخواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه در پارلمان این کشور راجع به بحران کنونی در سوریه، گفت: درگیری ها در سوریه گسترده تر شده است است و نمی تواند بدون همکاری روسیه، ترکیه، ایران، اروپا و دیگر قدرت های منطقه ای حل شود.

جنگ سوریه بدون روسیه، کشور عزیزمان ایران و ترکیه حل و فصل نمی‌شود / مرکل

مرکل ادامه داد: جنگ داخلی سوریه و مبارزه با تروریسم به یک مناقشه منطقه ای بزرگ تبدیل شده است است که تنها می تواند با همکاری قدرت های منطقه مشمول بر روسیه، ترکیه، ایران، عربستان، اردن و به علاوه اروپا آخر یابد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران، گفت که اگرچه این توافق ایده آل نیست، کنار گذاشتن آن اشتباه است.

صدراعظم آلمان تاکید کرد: جنگ سوریه بدون حضور روسیه، ترکیه، کشور عزیزمان ایران و دیگر قدرت‌های منطقه‌ای حل و فصل نخواهد شد.

صدراعظم آلمان تصریح کرد: این توافق کامل نیست ولی همان گونه که آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید می کند، کشور عزیزمان ایران به آن پایبند بوده و به تمام تعهداتش در این توافق عمل می کند. این توافق به طور یکپارچه در شورای امنیت شرکت ملل به تصویب رسید از همین رو ما؛ انگلیس، فرانسه و آلمان به همراه دیگر اعضای اتحادیه اروپا بر این باوریم که لغو توافق در این شرایط اشتباه است.

مرکل با بیان اینکه در شرایط کنونی مشکلاتی در روابط فرا آتلانتیک وجود دارد، گفت: هر چند روابط فرا آتلانتیک باید بر اختلافات در این روزها غلبه کند که در صدر آنها عنوان خروج آمریکا از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

پس از آنکه رییس جمهور آمریکا هفته گذشته خروج این کشور از برجام را اعلام کرد، کشورهای اروپایی طرف این توافق ضمن ابراز تاسف نسبت به این تصمیم واشنگتن، بر ادامه پایبندیشان به توافق هسته ای تاکید کرده اند.

جنگ سوریه بدون روسیه، کشور عزیزمان ایران و ترکیه حل و فصل نمی‌شود / مرکل

همچنین فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بعد از برگزاری نشستی میان وزیران امور خارجه ایران، انگلیس، فرانسه و آلمان به علاوه مقامات اتحادیه اروپا در بروکسل، تاکید کرد که این اتحادیه متعهد به اجرای ادامه توافق هسته ای و یافتن راه حل های اجرایی و مستحکم جهت پاسخ به خروج آمریکا از برجام است.

واژه های کلیدی: آلمان | اروپا | ایران | ترکیه | توافق | سوریه | آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs