brait متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب

brait: متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب دختر عجیب الخلقه نوزاد بدون دست

گت بلاگز اخبار حوادث معمای مرگ‌های خودخواسته در جنوب پایتخت

به گزارش شهروند؛ ٥ خودکشی در پایتخت روز پرکاری را جهت بازپرس جنایی پایتخت رقم زد. ٥ اتفاق مشابه که همگی آنها در نخستین روز پایتخت رقم خورد. در این حوادث، ٢ زن

معمای فوت های خودخواسته در جنوب پایتخت

عبارات مهم : ایران

روانشناس اجتماعی : از گذشته تا به امروز خودکشی در بین جوانان زیاد بوده است

به گزارش شهروند؛ ٥ خودکشی در پایتخت روز پرکاری را جهت بازپرس جنایی پایتخت رقم زد. ٥ اتفاق مشابه که همگی آنها در نخستین روز پایتخت رقم خورد. در این حوادث، ٢ زن و ٣ مرد در مناطق جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران به زندگیشان آخر دادند. ٣نفر از این افراد با حلق آیزکردن، یک نفر با سقوط از ارتفاع و یک نفر دیگر هم با خفگی اقدام به خودکشی کردند. بررسی های اولیه پلیس و تیم جنایی خودکشی بودن همه این حوادث را تأیید کرده هست. پرونده های آنها جهت تکمیل مراحل قضائی به بازپرس مرادی سپرده شده است است.

خفگی با کیسه پلاستیک

معمای مرگ‌های خودخواسته در جنوب پایتخت

ساعت ١٠:١١ صبح شنبه نخستین اتفاق از طریق کلانتری ١٢١ سلیمانه به بازپرس کشیک پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. اتفاق ای که در آن یک دختر ٢٧ساله به نحوه عجیبی جان باخته بود. خبر این اتفاق را یکی از اعضای خانواده نیلوفر به پلیس ١١٠ اعلام کرد. با حضور ماموران در محل اتفاق مشخص شد که دختری جوان با کشیده شدن کیسه ای پلاستیکی روی سرش خفه شده است هست. یکی از دوستان این دختر جوان که خبر این اتفاق را به پلیس اطلاع داده بود، در اظهاراتش به ماموران گفت: «من جهت انجام کاری از منزل خارج شدم. هنگام ترک منزل با نیلوفر تماس گرفتم ولی او تلفنش را جواب نداد، چون شب قبل با او تلفنی صحبت کرده بودم، می دانستم که او در منزل هست. کمی دلواپس شدم، چندبار دیگر با او تماس گرفتم، در مسیر برگشت به سمت منزل او رفتم. در زدم ولی صدایی از داخل منزل نمی آمد.

من دوست صمیمی نیلوفر بودم، به همین علت کلید منزل او را داشتم، در را باز کردم و به اتاق او رفتم. هنگامی که درِ اتاق را بازکردم، دیدم که روی تخت افتاده و نفس نمی کشد.» در ادامه تیمی از ماموران جنایی همراه با بازپرس خاص قتل در محل اتفاق حاضر شدند. در همان بررسی های ابتدایی مشخص شد علت این فوت مشکوک به خودکشی بوده هست. شواهد و مدارک موجود در محل اتفاق نشان می داد که نیلوفر با کشیدن کیسه پلاستیکی روی صورتش و گره زدن آن اقدام به خودکشی کرده هست. جسد این دختر جوان به دستور بازپرس مرادی به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و تحقیقات زیاد درخصوص این پرونده ادامه دارد.

به گزارش شهروند؛ ٥ خودکشی در پایتخت روز پرکاری را جهت بازپرس جنایی پایتخت رقم زد. ٥ اتفاق مشابه که همگی آنها در نخستین روز پایتخت رقم خورد. در این حوادث، ٢ زن

حلق آویزشدن مرد شیشه بر در خیابان خیام

هنوز چند ساعتی از این اتفاق نگذشته بود که بازپرس مرادی از طریق ماموران کلانتری ١١٦ مولوی در جریان یک فوت مشکوک دیگر قرار گرفت. مردی ٣٢ساله در داخل مغازه اش در خیابان خیام حلق آویز شده است بود. ماموران از طریق تماس مردی که خودش را شریک رضا معرفی کرده بود، در جریان این اتفاق قرار گرفتند. با حضور ماموران و تیم جنایی در محل اتفاق مشخص شد مردی جوان خودش را از سقف دار زده هست. بررسی تیم پزشکی فوت را به علت خفگی و چند ساعت قبل از کشف جسد اعلام کرد. شریک این مرد جوان در اظهاراتش به ماموران گفت: «من و رضا چند سالی است که با هم در این مغازه شریک هستیم. کار ما شیشه بری و فروش شیشه است.

وضع کارمان بد نیست ولی چند سالی است که فروش و رونق قبلی را نداشت. پنجشنبه ظهر جهت آخرین بار رضا را دیدم. بعدازظهر پنجشنبه بود که مغازه را بستیم. این آخرین ملاقات من با رضا بود. از او خبری نداشتم تا این که ظهر شنبه به طرف مغازه رفتم. هنگامی که کرکره مغازه را اوج کشیدم، دیدم که رضا از سقف آویزان شده، سریع به طرفش رفتم تا او را نجات دهم، ولی هنگامی که بدنش را لمس کردم، متوجه شدم که چند ساعتی از مرگش گذشته، من هم بلافاصله عنوان را به پلیس اطلاع دادم.» شواهد و مستندات موجود هم صحت گفته های شریک رضا را تأیید می کرد. همه چیز حکایت از یک خودکشی دیگر در پایتخت داشت. بررسی تیم جنایی هم اقدام به خودکشی این مرد جوان را تأیید می کرد. با این وجود پیکر رضا هم جهت بررسی های زیاد به دستور بازپرس مرادی به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

خودکشی مرد میانسال خانه

معمای مرگ‌های خودخواسته در جنوب پایتخت

درست یک ساعت بعد خبر سومین فوت مشکوک به بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. مردی ٤٠ساله به نام مجید در چهارچوب درِ منزل در محله نازی آباد خودش را حلق آویز کرده بود. ساعت ١٤:٣٨ خبر این خودکشی از سوی اعضای خانواده این مرد به پلیس اطلاع داده شد. با حضور ماموران تیم جنایی پایتخت در محل اتفاق مشخص شد که مرد میانسال با طناب خودش را دار زده هست. در تحقیقات ابتدایی ماموران، مشخص شد که این مرد سابقه اعتیاد داشته است.

اعضای خانواده او از علت این اقدام اظهار بی اطلاعی می کنند و در اظهاراتشان به ماموران راجع به خودکشی مجید گفتند: «او مسئله خاصی نداشت. چند سالی مواد مصرف می کرد، ولی این آخرهای چندبار جهت ترک مواد تلاش کرد. در روزهای اخیر هم واکنش‌ها مشکوکی نداشت. واقعا از این اتفاق شوکه شدیم. هنگامی که او را دیدیم، باورمان نمی شد که او خودش را دار زده باشد.»

به گزارش شهروند؛ ٥ خودکشی در پایتخت روز پرکاری را جهت بازپرس جنایی پایتخت رقم زد. ٥ اتفاق مشابه که همگی آنها در نخستین روز پایتخت رقم خورد. در این حوادث، ٢ زن

مرگ های مشابهدر مشیریه و شهرک ولیعصر

چهارمین اتفاق ولی حلق آویزشدن زن سالخورده ای در منطقه مشیریه پایتخت کشور عزیزمان ایران بود. خبر این اتفاق هم ساعت ١٦:١٣ دقیقه به بازپرس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. معاینات اولیه جسد فوت را در اثر خفگی تأیید می کند. بررسی های تیم جنایی هم نشان می دهد که این اتفاق هم یک خودکشی بوده هست. با این وجود علت خودکشی این زن سالخورده به درستی مشخص نیست. بازپرس مرادی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد تا پرونده چهارمین خودکشی پایتخت هم در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شود.

پنجمین و آخرین اتفاق هم با سقوط جوانی ٣٥ساله در شهرک ولیعصر پایتخت کشور عزیزمان ایران به آخر رسید. در این اتفاق مردی جوان به دلیلی نامعلوم از طبقه پنجم یک ساختمان مسکونی به پایین سقوط کرد. پلیس از طریق تماس رهگذران و همسایه ها در جریان این اتفاق قرار گرفت. با حضور ماموران در شهرک ولیعصر مشخص شد که مرد جوانی با نام بابک از پشت بام یک واحد مسکونی سقوط کرده هست. بررسی های ابتدایی تیم جنایی فوت خودخواسته این جوان را هم تأیید می کرد. با این وجود بازپرس مرادی دستور انتقال پنجمین جسد را هم به پزشکی قانونی صادر کرد تا پرونده خودکشی های نخستین روز هفته پایتخت در عدد ٥ توقف کند.

معمای مرگ‌های خودخواسته در جنوب پایتخت

خودکشی راه حل نافرجام

خودکشی گمانی جهت فرآیند حل مسأله هست. این تعریفی است که روانشناسان آشنایی گرا جهت فوت های خودخواسته ارایه داده اند. به گفته ابراهیم مقدم، این گروه از روانشناسان معتقدند که فرد هنگامی که اقدام به خودکشی می کند، تنها راه حل پرسشها را در آخر دادن به زندگی خود جست وجو می نماید. در واقع این افراد هنگامی که هیچ روش و ترفندی جهت فایق آمدن بر پرسشها زندگی ندارند، به سراغ این اقدام می روند.

این روانشناس اجتماعی اعتقاد هست؛ رسیدن به چنین نقطه ای خود معلول عوامل زمینه ساز دیگری هست. پایین بودن و ضعف معنویات، اختلالات روانی یا تمایلات به چنین رفتاری از مهمترین عوامل زمینه ساز جهت رسیدن به گمان فرآیند راه حل از طریق خودکشی هست. البته در این فرآیند باید بین خودکشی و پیرا خودکشی تمایز قایل شد. این روانشناس در توضیح زیاد به «شهروند» می گوید: «همانطور که گفتم، خودکشی اقدام آگاهی جهت آخر دادن به زندگی هست. درحالی که در پیراخودکشی فرد به دنبال فوت خودخواسته نیست، او زیاد جهت گرفتن امتیاز، جلب توجه، ترساندن و مواردی از این دست تظاهر به این اقدام می کند که معمولا هم منجر به خودکشی نمی شود.»

این روانشناس اجتماعی در ادامه صحبت هایش با اشاره به تفاوت های جنسیتی در فوت های خودخواسته می گوید: «معمولا در زن ها پیراخودکشی زیاد دیده می شود، ولی در مردها این مورد کمتر دیده شده است و ترساندن به خودکشی هم کمتر هست، ولی از سوی دیگر، خودکشی های موفق در مردها آمار بالاتری دارد.» به گفته او، خودکشی همواره در بین جوانان زیاد است و علت این عنوان هم به ناتوانی و عدم مدیریت استرس و پرسشها زندگی برمی گردد: «درچند سال اخیر، بعضی به اشتباه صحبت هایی مطرح می کنند مبنی بر زیاد کردن خودکشی در بین جوانان، درحالی همواره این آسیب در بین قشر جوان در همه جوامع مرسوم تر بوده هست. پایین بودن توان مدیریت و حل پرسشها و نبود صبر و تکنیک های مقابله و مدارا با ناملایمات زندگی و نیز پایین بودن جنبه های روحانی و معنوی باعث زیاد کردن خودکشی در بین جوانان است.» او اضافه می کند: «علاوه بر این ها، افسردگی، فقر و پایین بودن سطح تحصیلات هم در زیاد کردن آمار خودکشی نقش موثری دارد.»

واژه های کلیدی: ایران | خودکشی | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs