brait متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب

brait: متولد نوزاد تولد نوزاد نوزاد عجیب دختر عجیب الخلقه نوزاد بدون دست

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سیگنال کاهشی دلار از هرات افغانستان رسید

البته بعد از ساعت ۳ بعدازظهر قیمت دلار در هرات بالاتر رفت و همزمان موجب شد قیمت دلار در بازار داخلی در ساعات انتهایی روز به محدوده های بالاتر بازگردد. بعضی از ف

سیگنال کاهشی دلار از هرات افغانستان رسید

سیگنال کاهشی دلار از هرات افغانستان رسید

عبارات مهم : بازار

البته بعد از ساعت ۳ بعدازظهر قیمت دلار در هرات بالاتر رفت و همزمان موجب شد قیمت دلار در بازار داخلی در ساعات انتهایی روز به محدوده های بالاتر بازگردد. بعضی از فعالان، افت ارزش دلار در منطقه هرات افغانستان را ناشی از کم شدن قیمت حواله درهم دانستند. در این روز قیمت حواله درهم در محدوده هزار و ۳۶۰ تومان قرار گرفته بود. با این متغیرهای نزولی، دلار جهت دومین روز متوالی در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران کم کردن قیمت را تجربه کرد. روز سه شنبه نیز شاخص بازار ارز ۴۰ تومان از ارزش خود را از دست داده بود.

در روزهایی که دلار در سطوح کلان زیاد رنگ و بوی کاهشی داشته هست، در بازار سکه قیمت ها راه افزایشی را در پیش گرفتند. در پنجمین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی ۱۰ هزار تومان زیاد کردن قیمت را تجربه کرد و به قیمت یک میلیون و ۷۴۰ هزار تومان رسید. به گفته بازیگران بازار عامل مهم که در ۲ روز اخیر به زیاد کردن قیمت سکه در بازار داخلی کمک کرد، زیاد کردن بهای اونس در بازارهای جهانی بود. طلای جهانی روز چهارشنبه تا ساعت ۳ بعدازظهر بالای محدوده هزار و ۳۴۰ دلار قرار داشت. بعضی از فعالان اعتقاد دارند، زیاد کردن بهای سکه در سال ۹۷ می تواند منجر به زیاد کردن متقاضیان پیش فروش سکه شود.

سیگنال کاهشی دلار از هرات افغانستان رسید

دلار مسافرتی زیر۵ هزار تومان

روز گذشته، تعدادی از متقاضیان ارزی توانستند از یکی از صرافی های بزرگ دولتی اقدام به تهیه ارز کنند. صرافی ملی که در ضلع جنوبی میدان فردوسی قرار داشت به مسافرانی که قصد خروج از کشور داشتند، بین ۲ تا ۵ هزار دلار عرضه می کرد. به گفته یکی از فعالان، مسافران مقاصدی که نیاز به دریافت ویزا نداشتند، ۲ هزار دلار از این صرافی تحویل می گرفتند. مسافرانی که ویزا و سایر مدارک خود را به همراه داشتند، می توانستند ۵ هزار دلار دریافت کنند. به گفته فعالان، قیمت دلاری که این مسافران از این صرافی دریافت می کردند، زیر ۵ هزار تومان و در محدوده ۴هزار و ۸۸۰ تومان قرار داشت. این در حالی بود که زیاد صرافی های میدان فردوسی با وجود ثبت ارقامی مانند ۴ هزار و ۸۸۷ تومان حاضر به فروش ارز در این محدوده قیمتی نبودند. گزارش ها حاکی از آن است که خرید ارز از صرافی ها سخت تر شده است هست. یکی از متقاضیان ارزی حتی اشاره کرد جهت تهیه یورو در حجم خرد در منطقه شهرک غرب و سعادت آباد با مسئله مواجه شد. به گفته این متقاضی، وی تنها نیاز به ۱۵۰ یورو داشت، ولی زیاد صرافی ها عنوان می کردند که زیر ۵۰۰ یورو به فروش نمی رسانند. متقاضیان دیگری عنوان می کردند که زیاد صرافی های فردوسی دلار را به فروش نمی رساندند و عده ای نیز قیمت های بالای ۵ هزار و ۱۰۰ تومان را به عنوان قیمت فروش خود پیشنهاد می دادند. در این شرایط، به نظر می رسد بازارساز باید ساماندهی عرضه کنندگان ارز را با جدیت بیشتری دنبال کند؛ چراکه اختلال در عرضه ارز می تواند به جوسازی های روانی مقطعی منجر شود.

البته بعد از ساعت ۳ بعدازظهر قیمت دلار در هرات بالاتر رفت و همزمان موجب شد قیمت دلار در بازار داخلی در ساعات انتهایی روز به محدوده های بالاتر بازگردد. بعضی از ف

دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | فردوسی | دریافت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs